Plener

Niepowtarzalne zdjęcia plenerowe stanowią wynik doboru odpowiedniego miejsca do temperamentu i upodobań każdej pary. Sesje realizowane są na terenie Krakowa i okolic, a także w innych regionach Polski oraz za granicą. Wykorzystuję naturalne krajobrazy, pałacowe wnętrza, miejskie przestrzenie i inne scenerie, także nietypowe dla fotografii ślubnej.

Usługa jest indywidualnie dostosowana do potrzeb Klientów poprzez realizację sesji we wskazanych miejscach, często wybieranych ze względów sentymentalnych. Bazując na ponad 8-letnim doświadczeniu jako fotograf ślubny mogę też wskazać ciekawe plenery. Wykorzystanie aparatów fotograficznych oraz dodatkowego osprzętu z górnej półki daje możliwość wykonania fotografii w każdych warunkach oświetleniowych.

Proponuję przeprowadzenie sesji plenerowej w dniu innym niż ślub. Młoda Para nie znajduje się wówczas pod presją oczekujących w restauracji gości. Ponadto sesja zdjęciowa w terminie późniejszym niż dzień ślubu to wspaniały pretekst do spędzenia wspólnego dnia na wyśmienitej zabawie i przedłużenie emocji z dnia ceremonii.